Egea’ya kafa tutan araba: Renault Taliant - Page 1

Ülkemizin en uygun fiyatlı modellerinden bir tanesi de Fiat Egea. Ülkemizde üretimi süren aracı yollarda bol bol görmek mümkün. Aynı segmentte mücadele eden ve uygun fiyatlı olma iddiası taşıyan bir diğer otomobil ise Renault Taliant.

Egea’ya kafa tutan araba: Renault Taliant - Page 2

Söz konusu araç ölüm boşluğu özellikleriyle zaman zaman eleştiri konusu olsa da bayilerde ilgi görmeyi başarıyor. Biz de bu modelin versiyon seçeneklerini mercek altına alacak ve fiyat detaylarından bahsediyor olacağız. Haydi lafı fazla uzatmadan başlayalım.

Egea’ya kafa tutan araba: Renault Taliant - Page 3

Egea’ya kafa tutan araba: Renault Taliant


Renault Taliant uygun maliyetleri ve fiyatıyla beraber tam bir aile otomobili profili çiziyor. 628 litrelik bagaj hacmiyle uzun yolculuklarda kullanıcılarını fazlasıyla memnun eden model, arka tarafta yolculuk edecek olan kişiler için de kabul edilebilir bir baş ve diz mesafesi vadediyor.

Egea’ya kafa tutan araba: Renault Taliant - Page 4

Üstelik arka koltukları yatıran sürücüler, 1.666 litrelik devasa bir kullanılabilir alana sahip oluyor ve eşyalarını kolaylıkla araca yükleyebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.