Elektrikli İnfiniti Emerge-E 2017 - Page 1

Mercedes, Porsche, Lamborghini, Ferrari başta olmak üzere otomotiv sanayindeki tüm küresel güçler hybrid ve tamamen elektrikli modeller üzerinde yoğunlaşıyor, geliştirmeler yapıyor ve tanıtıyor.

Elektrikli İnfiniti Emerge-E 2017 - Page 2

Nissan markası altında üretim hatına devam eden lüks segment üretici Infiniti'de bu sürecin performans modelleri ayağının temsilcileri arasında.

Elektrikli İnfiniti Emerge-E 2017 - Page 3

İlk olarak Cenevre Otomobil Fuarı 2012 kapsamında Lotus Evora platformuna sahip konsept modeli Emerg-E ve yine 2012 yılında düzenlenen New York Otomobil Fuarı'nda kullanıcılarla buluşturduğu konsept modeli LE ile çıkan marka artık resmi olarak tamamen elektrikli modeli için somut adımlar atıyor.

Elektrikli İnfiniti Emerge-E 2017 - Page 4

Kararın öncesinde sizi 4 sene öncesine götürelim. Elektrikli otomobillerin sinyallerinin yavaş yavaş verilmeye başladığı 2010'un başlarındaki otomobil fuarlarından birisi her yıl olduğu gibi 2012'de Cenevre'de düzenlenmişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.