Elektrikli otomobiller için kritik karar! - Page 1

Elektrikli otomobiller gün geçtikçe daha popüler hale gelmeye başlıyor. O derece ki artık otomobil kullanıcıları sadece elektrikli otomobilin kullanılacağı bir döneme girebilir.

Elektrikli otomobiller için kritik karar! - Page 2

Hal böyle olunca da  bu yeni sektörle ilgili her gün yeni bir haber gelmeye devam ediyor. Bir süredir merakla beklenen konulardan birisi de menzil konusuydu. Elektrikli otomobilleri yakından ilgilendiren menzil ve şarj süreleri gibi konularla kullanıcılarda hala tedirgin.

Elektrikli otomobiller için kritik karar! - Page 3

Ancak her gün ortaya çıkan gelişmeler ve yeniliklerle araç sahiplerinin akıllarıdaki soruları giderecek detaylar da gelmeye devam ediyor diyebiliriz.  Dünyanın en büyük pil üreticilerinden biri olan Çinli CATL firması da bu kapsamda bir duyuru yaptı.

Elektrikli otomobiller için kritik karar! - Page 4

CATL, 1000 kilmetre menzili standart hale getirecek bir batarya üretmeye başlayacağının müjdesini verdi. The Qilin isimli yeni nesil bir pil paketi 2023 yılında seri üretime başlayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.