Enişteler yasta! Fiat Doblo için şok fiyat! - Page 1

Hafif ticari denince ülkemizde akla gelen ilk model Fiat Doblo oluyor. Uzun yıllardır ülkemizde üretimi yapılan Doblo, uygun maliyetli bir hafif ticari araç arayan kişiler için adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Ancak son yıllardaki zam yağmurundan elbette ki Doblo da etkilendi ve modelin fiyatları ciddi şekilde zamlandı. Yakın zamanda üretimine son verileceği ifade edilen Doblo için belki de banttan inen son araçlar tüketicileri bekliyor.

Enişteler yasta! Fiat Doblo için şok fiyat! - Page 2

Enişteler yasta! Fiat Doblo için şok fiyat!


Peki ama 2023 Fiat Doblo fiyatı ne kadar? Bu sorunun yanıtını sizlerle paylaşmadan önce model hakkında ufak tefek bilgilendirmeler yapalım. Bir defa aracın donanım seçenekleri yıllardır olduğu gibi fazlasıyla geniş ve doyurucu. Hiçbir donanım seçeneğinde otomatik vitese sahip olmayan Doblo, farklı motor tipleriyle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Enişteler yasta! Fiat Doblo için şok fiyat! - Page 3

Hafif ticarinin kralı, eniştelerin gözdesi fiyat konusunda ise hayal kırıklığı yaratıyor. Her ne kadar piyasa şartlarına göre uygun fiyatlı olsa da Doblo’ya biçilen 477.900 TL’lik fiyat, kulağa biraz fazla geliyor. Tüm detaylara hakim olmak isteyenler aşağıdaki fiyat listesini inceleyebilir. İşte 2023 model Fiat Doblo versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi.

Enişteler yasta! Fiat Doblo için şok fiyat! - Page 4

1.6 M.Jet 120HP E6D Final Easy Manuel Dizel Standart


Fiyatı: 477.900 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.