Eniştelere Doblo müjdesi! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 1

Sürekli olarak zam haberi vermek bizleri de üzüyor. Dolayısıyla daha fazla indirim ve müjdeli haberler duymak istiyoruz. Uzun zamandır Doblo aşığı eniştelerimizin yüzü bu bakımdan gülmüyordu. Ancak gelen son bilgiler, Fiat Doblo fiyatlarının kampanyalı döneme denk geldiğini bizlere söylüyor.

Eniştelere Doblo müjdesi! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 2

Peki ama güncel gelişmelerin ışığında aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi nasıl şekillendi? Detaylar haberimizde!

Eniştelere Doblo müjdesi! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 3

Eniştelere Doblo müjdesi! Bu fiyatlar kaçmaz!


Şunu kabul etmek gerekir ki Fiat Doblo, ülkemizin en çok satan hafif ticari arabası. Özellikle Volkswagen Caddy ve diğer rakiplerin fiyatlarının inanılmaz noktalara gelmesi, Doblo’ya olan ilgiyi de arttırdı. Zaten ticaret yapan insanların sermayelerinin önemli bir bölümünü hafif ticari araçlara gömmesi, çok da mantıklı bir davranış değil. Bu bakımdan değerlendirildiğinde, pahalı rakiplerine nazaran Fiat Doblo çok daha avantajlı hale geliyor.

Eniştelere Doblo müjdesi! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 4

Sadece ticari olarak düşünmemek lazım. Bazı geniş ailelerin tercihi de Fiat Doblo oluyor. Geniş bagajı ve yaşam alanı ile tercih konusu olan araç, şu anda ülkemizde 390.900 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile alıcı buluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.