Eniştelere güzel bir haber daha! Fiat Doblo 2023 fiyat listesi değişti - Page 1

Fiat Doblo, 2000’den bu yana uygun fiyat konseptiyle sektörde boy gösteriyor. Gerek geniş bagaj hacmi gerekse güçlü motoruyla ülkemizde sıklıkla tercih edilen ticari, son birkaç yılda yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından pazarın genelindeki gibi büyük ölçüde zamlandı ve uygun fiyat konseptinden saptı.


Eniştelere güzel bir haber daha! Fiat Doblo 2023 fiyat listesi değişti - Page 2

Fiat Doblo'nun özellikleri neler?


Fiat Doblo; geçtiğimiz seneye dek ülkemizde 105 HP ve 120 HP güç üreten iki farklı 1.6 MULTIJET motorla satıştaydı. Ancak yapılan son güncellemeyle beraber 105 HP‘lik seçenek satıştan kaldırıldı.

Eniştelere güzel bir haber daha! Fiat Doblo 2023 fiyat listesi değişti - Page 3

Geriye kalan motor ise 320 Nm tork üretebiliyor. 0’dan 100 kilometreye 13,4 saniyede çıkan seçeneğin ortalama yakıt tüketimi ise 5,8 – 6,8 litre seviyelerinde.


Eniştelere güzel bir haber daha! Fiat Doblo 2023 fiyat listesi değişti - Page 4

Ticaride Easy, Safeline, Premio Plus ve Trekking olmak üzere dört donanım paketi bulunuyor. Easy ve Safeline, uygun fiyatlı ve ”boş” paket olarak karşımıza çıkarken, Premio Plus ve Trekking ise 7 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, arka park sensörü, geri görüş kamerası, sürücü ve yolcu yan hava yastıkları, elektrikli arka camlar, otomatik klima ve çocuk aynası gibi ayrıcalıklar sunuyor.


İşte fiyat listesi... 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.