Ariel Motor, kurulduğu tarihten bu yana her yıl sadece 100 adet üretmiş olduğu tavansız ve penceresiz Atom modeliyle sektörde fark yaratmayı başarıyor. Görünüş ve özellikleri ile süper kahramanlara layık muhteşem arabalar arasında bulunan ve Örümcek Adam gibi becerikli bir süper kahramanla eşleştirilen Ariel Atom modeli; güçlü motoru, yüksek hızı ve tarz tasarımıyla oldukça havalı görünüyor. Şimdi dilerseniz, Ariel Motor ile özdeşleşen bu eşsiz otomobile birlikte göz atalım.

Ariel Atom V8 Modelinin Heyecan Verici Tasarımı

Şehir içi kullanıma yasal olan dünyanın en hızlı otomobilleri arasında yer alan Ariel Atom V8 modelinin çamurlukları, süspansiyon üçgen kolları ve baskı çubuğu alüminyumdan oluşturulmuştur. Ayrıca magnezyum jantları da Ariel Atom V8 modeline hafif bir ağırlık sağlamaktadır.

Sadece 550 kilogramlık bir ağırlığa sahip olan Atom V8 modeli; LCD gösterge ekranı, destekleyici ek motor bölmesinin yanı sıra, altın bir statik boyalı şasi ile donatılmıştır. F1 yarış araçlarından esinlenilerek oluşturulan sınırlı sayıdaki bu model, fazlasıyla farklı bir tasarıma sahiptir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.