Ferrari F8 Spider Türkiye’ye geliyor! - Page 1

Yakın zaman önce İstanbul’da düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan Ferrari’nin yeni modeli F8 Spider’ın örtüsü Feriye Palace’da gerçekleştirilen organizasyonda kaldırıldı ve F8 Spider’ın etkileyici dış tasarımı ve sürücü kabinini inceleme imkanı buldu.

Ferrari F8 Spider Türkiye’ye geliyor! - Page 2

Fer Mas Şirket Müdürü Özgür Süslü, tanıtımda yapmış olduğu konuşmada; “F8 Spider’ı dünya lansmanından kısa bir süre sonra ülkemizdeki Ferrari tutkunlarıyla buluşturduğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki dönemde ön sipariş almayı sürdüreceğimiz F8 Spider’ın ilk teslimatını ise 2020 yılının son çeyreğinde gerçekleştiriyor olacağız” ifadelerine yer verdi.

Ferrari F8 Spider Türkiye’ye geliyor! - Page 3

V8 motor ile donatılmış olan orta-arkadan motorlu yeni nesil üstü açılabilen otomobil, 1977 yılında 308 GTS ile başlayan üstü açık V8 motorlu spor otomobillerin özel ve prestijli çizgisinin son halkasını oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Ferrari F8 Spider Türkiye’ye geliyor! - Page 4

Kompakt ve kullanışlı RHT (Açılır Hard Top) tavanıyla dikkatleri çeken yeni F8 Spider, 3902 cc hacmindeki turbo beslemeli 720 HP’lik motoruyla performans çıtasını da yeni bir seviyeye taşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.