Fiat 305 bin TL’ye sıfır Egea satacak! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 1

Fiat'ın ülkemizde peynir ekmek gibi satan modeli Egea, önümüzdeki süreçte müthiş bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkabilir.


Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Fiat, Türkiye’nin en çok otomobil satan markası konumunda yer alıyor. Fiat’ın Türkiye’de bu kadar güçlü olmasının temel nedeni ise tabi ki Egea.

Fiat 305 bin TL’ye sıfır Egea satacak! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 2

Hali hazırda ülkemizde Fiat Egea, Easy, Urban ve Lounge donanım paketleri ile satılıyor. Donanım paketi yükseldikçe otomobilin giriş fiyatı arttığı için ÖTV dilimi de artıyor. Doğal olarak bu da fiyatlara yansıyor. Lakin bunu dert etmenize gerek yok. Neden mi? İşte nedeni.

Fiat 305 bin TL’ye sıfır Egea satacak! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 3

Şu anda fiyat baremi açısından baktığımız zaman, Hyundai, Fiat ve Renault modelleri ön plana çıkıyor. Diğer markalarda ise fiyatlar biraz daha uçuk. Lakin önümüzdeki dönemde sadece 305 bin TL’ye sıfır Egea Sedan sahibi olmamızın önü açılacak.

Fiat 305 bin TL’ye sıfır Egea satacak! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 4

Bilindiği üzere Türkiye 14 Mayıs’ta bir seçime gidecek. Bu seçimdeki en önemli vaatlerden birisi de tabi ki ÖTV’siz otomobil satışı. Hali hazırda pek çok ankette önce görünen Millet İttifakı adayı Kılıçdaroğlu, gençlere sıfır ÖTV ile otomobil sözü verdi. Peki bu söz nasıl işleyecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.