Çoğu kişi için Fiat'ın kökleri 1957'ye kadar uzanan bir şehir arabası olan sevimli küçük 500 ile tanınır. Bu küçük araba, son yıllarda büyük bir geri dönüşün keyfini çıkarmaya hazır.

Şu sıralar elektrikli araçlara büyük bir geçiş yapan Fiat, küçük 500'ü yalnız bırakamayacak gibi görünüyor ve geçtiğimiz günlerde bir özel seriyi daha duyurdu.Firmanın yeni 500 La Prima'sı, çarpıcı bir JBL ses sistemi, bazı üstün özellikler içeriyor ve yalnızca Avrupa pazarlarında satışa sunulacak.

Peki bu özel sürüm Fiat 500'ü 500 ailesinin geri kalanından farklı kılan nedir? Bocelli'nin 500 La Prima modeli, JBL'nin "Sanal Mekanlar" teknolojisine sahip dünyadaki ilk şehir otomobilidir.

Bu yüksek teknolojili ses sistemi 302 watt güce sahiptir ve dünyaca ünlü tenor Andrea Bocelli tarafından ince ayar yapılarak montelenmiştir. Oğlu Matteo Bocelli'nin yakında çıkacak olan müzikleri de yeni otomobilin reklam kampanyasının müzikleri olarak kullanılacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.