Fiat Egea Cross fiyat listesi: Bu paraya SUV kalmadı - Page 1

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de SUV modellerine olan talep yükseldi. Hatta geçtiğimiz aylarda ilk kez SUV araç satışlarının sedan satışlarını geçtiğine şahit olmuştuk. Otomotiv üreticileri de bu durumun farkında olacaklar ki SUV pazarına daha fazla model sunmaya başladılar. Ancak bir gerçek var ki ülkemizdeki en ucuz SUV modeli Fiat Egea Cross. Uygun fiyat anlamında kimse bu otomobilin eline su dökemiyor!

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Bu paraya SUV kalmadı - Page 2

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Bu paraya SUV kalmadı


Yerden yüksek yapısıyla SUV pazarına da giriş yapan Egea ailesi, ülkemizde fazlasıyla satış yapıyor. Hem şık hem de gösterişli bir SUV modeli haline gelen Egea Cross, uygun fiyat yapısıyla da tüketicileri cezbediyor. Biz de ülkemizde üretimi gerçekleştirilen aracın versiyon seçenekleri ve fiyat listesini sizler için bir araya getiriyoruz.


Fiat Egea Cross giriş seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli motorla beraber geliyor. Egea ailesi için klasikleşmiş olan bu motor 95 beygir güç üretiyor. Söz konusu motora eşlik eden şanzıman tipinin ise manuel olduğunu belirtmekte fayda var

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Bu paraya SUV kalmadı - Page 3

Zaten aracın en dolu paketini bile alsanız şanzıman tipi yine de manuel olarak geliyor. Bahsi geçen giriş donanım paketi ise hali hazırda 299.900 TL’den satılıyor. Tüm listeyi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Bu paraya SUV kalmadı - Page 4

1.4 Fire 95 HP Street Manuel Benzinli


Fiyatı: 299.900 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.