Sıfır araba piyasasında taşlar yerinden oynadı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde alınan ÖTV kararı, markaların birer birer fiyat güncellemesi ile sonuçlandı. Ülkemizde üretim yapan Fiat da bu otomobil üreticilerinden birisi. Şirketin en çok beğenilen araçlarından birisi ise hiç şüphesiz ki Fiat Egea Cross. Yerden yüksek yapısıyla SUV tutkunlarını kendine çeken otomobil, ülkemizde fazlasıyla satılıyor. Araç hali hazırda Türkiye’de satılan en ucuz SUV modeli konumunda bulunuyor.


Fiat Egea Cross fiyat listesi: En ucuz SUV


Eğer yeni bir araba satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız lazım. Zira bildiğiniz gibi ülkemizde sıfır otomobil fiyatları çok öngörülebilir değil. Dolayısıyla da Fiat Egea Cross almak isteyenler bir an önce somut adım atmak zorunda. Peki ama aracın ülkemizdeki versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi nasıl şekillendi? Gelin lafı daha fazla uzatmadan donanım seçenekleri ve fiyatlarına yakından bir göz atmış olalım.


Fiat Egea Cross baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.4 litrelik benzinli bir motor sunuyor. 95 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Araç bu donanımıyla şu an 261.500 TL’den satılıyor. Eğer benzin yerine dizel motor tercih edecekseniz ödemeniz gereken bedel en az 367.800 TL oluyor. Tüm versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.4 Fire 95 HP Street Manuel Benzin


Fiyatı: 261.500 TL

1.0   Firefly 100 HP Street Manuel Benzin


Fiyatı: 357.400 TL

1.3 M.Jet 95 HP Street Manuel Dizel


Fiyatı: 367.800 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.