Fiat Egea Cross fiyat listesi: Uygun fiyata SUV fırsatı - Page 1

Sıfır otomobil sektöründe SUV modası bir türlü geçmek bilmiyor. Markaların sedan üretimini azaltmasına yol açan bu durum, Passat gibi bir efsanenin bile bitmesine neden oldu. Bildiğiniz gibi Volkswagen, SUV araç üretimine ağırlık vererek Passat modelini artık üretmeyeceğini duyurmuştu.

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Uygun fiyata SUV fırsatı - Page 2

Aslında dünyada yaşanan bu gelişmelerin ülkemizde de paralellik gösterdiğini söyleyebiliriz. Zira ülkemizde de son zamanlarda yerden yüksek araçlara olan ilginin arttığını görmek mümkün.


Fiat Egea Cross fiyat listesi: Uygun fiyata SUV fırsatı

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Uygun fiyata SUV fırsatı - Page 3

Ancak bu yüksek talep, SUV modellerinin fiyatının artmasına da sebep oldu. Bu araçları satın almak isteyenler ancak bütçesi yetmeyenlerin imdadına ise Fiat Egea Cross yetişiyor. Yerden yüksek yapısıyla SUV hissiyatı veren Egea Cross, aynı zamanda hatchback bir otomobili de andırıyor.

Fiat Egea Cross fiyat listesi: Uygun fiyata SUV fırsatı - Page 4

Günün sonunda söz konusu modelin ülkemizde fazlasıyla ilgi gördüğü bir gerçek. Peki ama son zamlardan Egea Cross ailesi ne kadar etkilendi? Gelin hep birlikte bakalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.