Fiat Egea Sedan fiyatları uçtu! Bu fiyata Egea mı olur? - Page 1

Sıfır otomobil pazarında sürekli olarak yeni gelişmeler yaşanıyor. Hemen her markanın otomobil fiyatlarında güncelleme yoluna gittiğine şahit oluyoruz. Pek çok otomobilini ülkemizde üreten Fiat da bu gruba dahil oldu. Şirket, ülkemizde belki de en çok tercih edilen modeline yüksek oranlarda zam yaptı. İşte detaylar!


Fiat Egea Sedan fiyatları uçtu! Bu fiyata Egea mı olur


Fiat Egea Sedan, B sınıfında yer alan bir sedan model ve ülkemizde çok fazla tercih ediliyor. Ülkemizde üretilen otomobil aslında uygun fiyatlardan alıcı buluyordu. Ancak son dönemlerde var olan çip krizine bir de döviz kurunda yaşanan hareketlilik eklenince aracın fiyatları resmen uçtu. Peki ama oluşan son fiyat tablosuna göre Fiat Egea Sedan fiyatları nasıl oldu?


Otomobil giriş seviyesinde 1.4 litrelik benzinli bir motor sunuyor. 95 beygir güç üreten bu motora ise tabii ki de manuel şanzıman eşlik ediyor. Easy olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise hali hazırda 193.900 TL olarak gözüküyor. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

Fiat Egea Sedan fiyatları uçtu! Bu fiyata Egea mı olur? - Page 2

1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli


Fiyatı: 193.900 TL

Fiat Egea Sedan fiyatları uçtu! Bu fiyata Egea mı olur? - Page 3

1.3 M.Jet 95 HP Easy Manuel Dizel


Fiyatı: 239.900 TL

Fiat Egea Sedan fiyatları uçtu! Bu fiyata Egea mı olur? - Page 4

1.6 M.Jet 130 HP Easy Manuel Dizel


Fiyatı: 262.900 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.