Fiat Fiorino Şubat fiyatlarında büyük fırsat! Listede 112 bin TL'lik fark! - Page 1

Ülkemizin en ucuz arabası hangisi diye sorsanız pek çok kişinin yanıtı muhtemelen Fiat Egea olacaktır. Ancak bu, ziyadesiyle yanlış bir düşünce. Zira Türkiye’nin en ucuz arabası, yine Fiat ailesinden bir model ancak bu Egea değil. Ülkemizde satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı sıfır araba, Fiat Fiorino. Bu özelliğini yeni yılda da sürdüren aracın donanım seçenekleri ve fiyat listesine göz atmış olacağız. Dilerseniz hemen başlayalım!

Fiat Fiorino Şubat fiyatlarında büyük fırsat! Listede 112 bin TL'lik fark! - Page 2

Fiat Fiorino fiyat listesi: Daha ucuzu yok


Fiat Fiorino hafif ticari amaçlı kullanılan bir araba. Ülkemizde aile aracı olarak da kullanılan Fiorino, Doblo’nun öz kardeşi konumunda. Giderek yükselen Fiat Doblo fiyatları karşısında tüketicilerin yeni gözdesi olan Fiorino, sınıfında ciddi rakipleri olmasına karşın oldukça iyi bir satış performansı çiziyor. Peki ama söz konusu modelin başlangıç fiyatı günümüzde nasıl şekillendi?

Fiat Fiorino Şubat fiyatlarında büyük fırsat! Listede 112 bin TL'lik fark! - Page 3

Fiat Fiorino şu anda 345.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. 1.4 litrelik benzinli motorun kullanıldığı baz donanımda bu motora manuel şanzıman eşlik ediyor. 77 beygir güç üreten söz konusu makinenin performansı ise tahmin ettiğiniz gibi çok yüksek değil. Ancak önceliğin zaten yüksek performans olmadığını da net bir şekilde söyleyebiliriz. Fiyat listesinin tamamını aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz.

Fiat Fiorino Şubat fiyatlarında büyük fırsat! Listede 112 bin TL'lik fark! - Page 4

1.4 Fire 77HP E6D Final Pop Manuel Benzin


Fiyatı: 345.900 TL


1.4 EKO (LPG) 77HP E6D Final Pop Manuel Benzin/LPG


Fiyatı: 357.900 TL


1.3 M.Jet 95Hp E6.4 Pop Manuel Dizel


Fiyatı: 397.900 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.