Fiyatı 2 milyona dayandı: Volkswagen Passat fiyat listesi - Page 1

Türkiye’deki sıfır otomobil fiyatları herkesin malumu. Maalesef ki son dönemlerde sıfır araç satın almak orta halli bir vatandaş için neredeyse imkansız haline geldi.

Fiyatı 2 milyona dayandı: Volkswagen Passat fiyat listesi - Page 2

Hele ki almak istediğiniz otomobil Passat gibi D sınıfı bir araçsa ödemeniz gereken bedeller 1 milyon TL’ye yakın oluyor. İşte biz de bugün üretiminin son senesinde olan ikonik model Volkswagen Passat’ın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini ele alıyor olacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan başlayalım.

Fiyatı 2 milyona dayandı: Volkswagen Passat fiyat listesi - Page 3

Fiyatı 2 milyona dayandı: Volkswagen Passat fiyat listesi


Bildiğiniz gibi Alman üretici Volkswagen, efsane modeli Passat’ın üretimini durdurma kararı verdi. Yani 2022 yılı Passat için son üretim yılı olacak ve marka bundan sonraki süreçte elektrikli otomobillere ağırlık verecek. Ayrıca sedan otomobillere karşı düşen talep ve tüm dünyada yükselen SUV merakı da Passat’ın sonunu hazırlayan etmenlerin başında geliyor.

Fiyatı 2 milyona dayandı: Volkswagen Passat fiyat listesi - Page 4

Neyse, biz şimdi gelelim asıl konumuza. Volkswagen Passat, giriş paketinde karşımıza 1.5 litrelik TSI motor ile beraber geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.