Sıfır araba pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Ford Puma olacak. B Sınıfı bir SUV modeli olan Puma, şu ana kadar kullanıcılara çok fazla versiyon seçeneği sunmuyordu. Fakat firma tarafından paylaşılan yeni fiyat listesi, versiyon seçeneklerinin de genişlediğini bizlere söylüyor. Peki ama yapılan son değişikliklerin ardından modelin fiyat listesi nasıl şekillendi?


Ford Puma fiyat listesi: Bu fiyatlar kaçmaz!


Ford Puma baz donanım seviyesinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli motoru ile beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu motor 6 ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş. İsmi Style olarak geçen paketin fiyatı ise hali hazırda 450.500 TL olarak görünüyor.

Otomatik vitesli bir Ford Puma satın almak isterseniz ödemeniz gereken bedel en az 486.900 TL oluyor.

Ford Puma’nın sınıfında Peugeot 2008, Volkswagen T-ROC gibi ciddi rakipleri var. Ancak yine de Puma şık tasarım yapısı sayesinde ülkemizde ilgi gören araçlardan bir tanesi olmayı başardı.

Hatta fiyatlar biraz daha düşerse söz konusu model sınıfında liderliğe bile oynayabilir. Aracın fiyat listesinin tamamına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.