Ford Focus fiyat listesi: Clio parasına Focus alın! - Page 1

Bugün sizlerle beraber 2023 model yılını baz aldığımız Ford Focus fiyatlarını mercek altına alıyor olacağız. C sedan sınıfında bulunan söz konusu otomobil, bu sınıfta çok ciddi rakiplerle mücadele etmek durumunda kalıyor. Skoda Octavia, Toyota Corolla, Honda Civic bu segmentin akla gelen ilk arabaları diyebiliriz.

Ford Focus fiyat listesi: Clio parasına Focus alın! - Page 2

Ford Focus fiyat listesi: Clio parasına Focus alın!


Ford Focus uzun yıllardır ülkemizde satılıyor ve tüketiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Yol tutuşu ve konforu sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başaran model, geniş aileler tarafından da tercih konusu oluyor.

Ford Focus fiyat listesi: Clio parasına Focus alın! - Page 3

511 litrelik bagaj hacmi sunan otomobilin arka koltukta oturan kişilere ise oldukça konforlu yolculuklar vadettiğini ifade etmek mümkün. Peki aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi hali hazırda ne durumda?

Ford Focus fiyat listesi: Clio parasına Focus alın! - Page 4

Ford Focus, markanın resmi internet sitesinde hem 2022 hem de 2023 model yılıyla beraber satılıyor. Dolayısıyla karşımıza iki farklı fiyat listesinin çıktığını söylemek mümkün. Donanımlara ve fiyatlarına dair her şeyi görebileceğiniz detaylı listeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. İşte Ford Focus fiyat listesi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.