Ford Kuga 1.4 milyona satılıyor! Siz delirdiniz mi? - Page 1

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Ford Kuga olacak. Ülkemizde de sevilen ve çokça satılan bir SUV modeli olan Kuga, iç tarafta sınıfındaki diğer rakiplerine benzer bir yaşam alanı sunuyor. Bagaj hacmi noktasında da kullanıcılarını tatmin eden model, görsel olarak da oldukça şık duruyor. Peki ama Ford Kuga Türkiye fiyatları ne durumda? Son detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Öyleyse haydi başlayalım!

Ford Kuga 1.4 milyona satılıyor! Siz delirdiniz mi? - Page 2

Ford Kuga 1.4 milyona satılıyor! Siz delirdiniz mi?


Ford Kuga baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik benzinli bir motor ile çıkıyor. 120 beygir güç üreten bu motora ise 6 ileri manuel şanzıman eşlik ediyor. Style olarak isimlendirilen bu paket, şu anda ülkemizde 444.000 TL’ye satılıyor.

Ford Kuga 1.4 milyona satılıyor! Siz delirdiniz mi? - Page 3

Bu kadar para verip hala manuel şanzıman kullanmak pek akıl karı gibi durmasa da marka böyle bir seçenek koymayı uygun görmüş. Peki ama listenin geri kalanında fiyatlar nasıl?

Ford Kuga 1.4 milyona satılıyor! Siz delirdiniz mi? - Page 4

Otomatik vitesli bir Ford Kuga sahibi olmak için cebinizden çıkması gereken en az para 477.100 TL olacak. En azından fiyat listesinde yazan detaylar bize bunu söylüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.