Ford Kuga fiyat listesi: Sudan ucuz SUV! - Page 1

C-SUV denince akla gelen ilk modellerden birisi olan Ford Kuga, genişliği ve büyüklüğü kadar tasarımıyla da seviliyor. Büyük bir araba olmasına karşın kaba durmayan Kuga, pazarda yer alan ciddi rakiplerine rağmen oldukça iyi bir satış performansı çiziyor.

Ford Kuga fiyat listesi: Sudan ucuz SUV! - Page 2

Volkswagen Tiguan, Hyundai Tucson, Peugeot 3008, Kia Sportage gibi oldukça güçlü modellerle yarış halinde olan Kuga, uygun fiyat seçeneklerine sahip.

Ford Kuga fiyat listesi: Sudan ucuz SUV! - Page 3

Ford Kuga fiyat listesi: Sudan ucuz SUV!


SUV pazarı giderek genişliyor. Pastadaki payını arttırmak isteyen şirketlerden birisi de Ford. Marka satışlarını arttırmak için oldukça güzel bir indirim kampanyası başlattı. Bu indirim kampanyasına dahil olan Ford Kuga ise tüketicileri memnun etti diyebiliriz. Eğer sizin de tercihiniz C-SUV bir araçtan yanaysa, Kuga oldukça güçlü bir alternatif olarak seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Ford Kuga fiyat listesi: Sudan ucuz SUV! - Page 4

Model giriş paketinde manuel şanzımanla beraber geliyor. Her ne kadar bu bir handikap gibi dursa da fiyatın buna göre şekillendiğini ifade etmemiz lazım. Zira şirket, modelin baz donanım seviyesindeki fiyatını 941.100 TL olarak belirlemiş. Bu noktada kaputun altında yer alan makinenin 1.5 litrelik olduğunu ve 120 beygir güç ürettiğini de ifade etmeden geçmeyelim. Şimdi lafı fazla uzatmadan aracın tüm versiyon seçenekleri ve fiyatlarını bulabileceğimiz listemize bir göz atmış olalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.