Ford Puma fiyatlarında büyük kampanya! Bu listeyi bir daha bulamazsınız! - Page 1

Otomobil dünyasının önde gelen markalarından birisi olan Ford, ülkemizde de hayli beğeniliyor. Şirketin B-SUV alanında satışa sunduğu modeli ise Ford Puma. Türkiye’de de satılan Ford Puma, şu anda geniş versiyon seçenekleri ve avantajlı fiyat fırsatları ile tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Biz de bu haberimizde bu modelin donanım seçeneklerine odaklanacak ve fiyat listesini değerlendiriyor olacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan haberimizin detaylarına geçelim.

Ford Puma fiyatlarında büyük kampanya! Bu listeyi bir daha bulamazsınız! - Page 2

Ford Puma fiyat listesi: Son fırsat


Ford Puma baz donanım seviyesinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli bir motor ile beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise manuel. Style olarak geçen bu donanımın fiyatıysa hali hazırda 450.500 TL olarak görünüyor.

Ford Puma fiyatlarında büyük kampanya! Bu listeyi bir daha bulamazsınız! - Page 3

. Eğer manuel yerine otomatik şanzıman tercih edecekseniz ödemeniz gereken bedel en az 486.900 TL oluyor.

Ford Puma fiyatlarında büyük kampanya! Bu listeyi bir daha bulamazsınız! - Page 4

Ford Puma’nın sınıfındaki diğer rakipleri ise Peugeot 2008 ve Volkswagen T-ROC. Bu ciddi rakipler karşısında işi zor olsa da Puma’nın iyi bir satış performansı sergilediğini söylemek lazım. Tüm versiyon seçenekleri ve fiyat listesine ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.