Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı - Page 1

"Hareketlilik bağlantıları" (mobility connects) temasının bu yılki fuarın sloganı olduğunu belirten Wissmann, IAA'nın geleceğin hareketliliğine (mobilite) büyüleyici bir görünüm sunduğunu vurguladı.

Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı - Page 2

Wissmann, gelecek yıllarda otomobil kullanmanın daha konforlu ve güvenilir hale geleceğine dikkati çekerek, "Zeki, bağlantılı araçlar, çevresi ve trafikteki diğer kullanıcılarla iletişim kuruyor. Kendi kendini park edebiliyor, sürücüsünü zamanında trafik engelleri konusunda uyarıyor ve kazaları önlüyor" dedi.

Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı - Page 3

Otomobillerle akıllı telefonların birbirine entegre olduğunu anlatan Wissmann, "IAA otomobil fuarı, otomobil ve akıllı telefonların tek birim haline geldiğini ve bağlanabilir otomobillerin mobil iletişim platformu oluşturduğunu gösteriyor.

Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı - Page 4

Bugün tüm araçların dörtte birinin zaten internet bağlantısı var ve bundan iki yıl sonra bu oran yüzde 80 olacak" diye konuştu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.