Geely'nin yeni SUV modeli teknoloji severleri heyecanlandırdı

Geely, yeni Boyue SUV modelini tanıttı. Bu araçta kullanılan ileri teknoloji özellikleri neler?

Geely'nin yeni SUV modeli teknoloji severleri heyecanlandırdı

Geely, Boyue SUV modelini yenileyerek kullanıcıların karşısına çıktı. Yeni Boyue, tanıdık performans özelliklerini korurken, gelişmiş teknoloji özellikleriyle dikkat çekiyor. Araçta 1.5TD dört silindirli motor bulunuyor ve bu motor 133kW güç ve 290Nm tork üretiyor. Yeni nesil 7 ileri ıslak çift kavramalı şanzıman ile eşleştirilen bu motor, yakıt verimliliğinde de iyileşme sunuyor. WLTC normlarına göre yakıt tüketimi bazı versiyonlarda 100 kilometrede 6.29 litreye kadar düşüyor.

Yeni Boyue, spor kitinin eklenmesiyle daha dinamik bir görünüme kavuşmuş durumda. Piano siyahı detaylar alt çerçevede, tavan ve bagaj rafında, jantlarda yer alırken, kırmızı fren kaliperleri ve sportif arka kanat da araca şık bir hava katıyor.

İç mekan, lüks ve teknolojik açıdan zengin özelliklerle donatılmış. Sürücüyü 10.25 inçlik tam LCD gösterge paneli ve 13.2 inç 2K dijital ekran karşılıyor. Qualcomm Snapdragon 8155 çipi, bilgi-eğlence sisteminin hızlı ve akıcı çalışmasını sağlıyor.

Boyue, bir dizi teknoloji özelliğiyle donatılmış. 4G yüksek hızlı ağ ve araç içi Wi-Fi, AutoNavi online akıllı navigasyon, çift bölgeli akıllı sesli etkileşim, 540° yüksek çözünürlüklü panoramik görüntüleme, yüksek sadakatli ses sistemi ve dijital elektronik vites kolu gibi özellikler bu SUV'u ön plana çıkarıyor. Ayrıca, FOTA (Firmware-Over-The-Air) tam alan güncellemeleri de mevcut.

Geely'nin yeni SUV modeli teknoloji severleri heyecanlandırdı - Resim : 1