Otomobil

Geleceğin konsepti Audi Skysphere!

Audi, ailesinin ilk üyesi olan yeni bir konsept araç tanıttı. Skysphere, iki kapılı üstü açılabilir geleceğin konsepti elektrikli muhteşem bir roadster!

Geleceğin konsepti Audi Skysphere! - Page 1

Audi Skysphere konsepti, markanın gelecekte lüksü nasıl yeniden tanımladığını gösteriyor. Konsept otomobil, yolcularına büyüleyici ve birinci sınıf deneyimler sunmak için açık bir amaç ile tasarlanmış.

Yolculara maksimum miktarda özgürlük vermek için Audi Skysphere konsepti iki farklı sürüş deneyimi için tasarlandı. Bunlardan ilki büyük tur modu, ikincisi ise spor modu. Bunun için Audi, değişken dingil mesafesi gibi muhteşem bir teknik ayrıntıdan yararlanıyor. Elektrik motorları ve birbirine kayan gövde ve çerçeve bileşenlerine sahip sofistike bir mekanizma. Dingil mesafesinin kendisini ve aracın dış uzunluğunu 250 milimetre değiştirmeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda, aracın yerden yüksekliği, konforu ve sürüş dinamiklerini artırmak için 10 milimetre ayarlanabiliyor.

İşte Geleceğin Konsepti Audi Skysphere!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.