Otomobil

Her şeye zam var ona yok! İşte 2021 Renault Taliant Temmuz ayı fiyatları!

Mayıs ayında Türkiye topraklarına giriş yapan 2021 Renault Taliant'ın Temmuz ayı fiyatları kendini gösterdi!

Her şeye zam var ona yok! İşte 2021 Renault Taliant Temmuz ayı fiyatları! - Page 1

Renault mark sıfır araç alma niyetinde olanlara müjde! Marka, 2021 model sıfır araç fiyatlarına Temmuz ayında zam yapmadı. Haziran ayında fiyatlarını aşağı çeken firma, Temmuz ayı fiyat listesinde ise aynı fiyatlar ile devam etme kararı aldı.

Renault, Symbol modelinin halefi olan, yeni B segmenti sedan temsilcisi Taliant modelini yaklaşık Mayıs ayında 167 bin 900 TL lansman fiyatı ile Türkiye'de satışa sunmaya başlamıştı. Tailant'ın giriş seviye modeli ise şu anda 185 bin 900 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Mayıs ayında Türkiye yollarına çıkan 2021 Renault Taliant, dizayn olarak ön bölümde temel aldığı Clio 5 modeline oldukça benziyor. Ön bölümde yer alan krom süslemeler ve sis farları göz dolduruyor, modelin C formlu gündüz sürüş farları ile donatıldığını da ayrıca belirtelim. Arka bölümde ise yine C formlu bir stop lambası bulunuyor. Donanımlara baktığımızda, yine Symbol modelinde olduğu gibi Joy ve Touch paketlerinin sunulduğunu Taliant'ın boyutlarında bahsedecek olursak, Taliant Symbol'e göre 42 mm daha uzun, 113 mm daha geniş, 16 mm ise daha alçak olduğunu belirtelim.

2021 Renault Taliant'ın giriş seviyisi modelinde hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control), Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı ve yokuş kalkış desteği (ESPHSA), Acil fren destek sistemi (AFUAFD), sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrikli ön camlar, otomatik yanan farlar ve 15" kapaklı jant gibi donanımlara yer veren Renault, Joy paketinde ön sis farı, yedek lastik, arka park sensörü ve  CarPlay uyumlu 8" multimedya ekranını opsiyon olarak sunuyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, döviz kurundaki artışa rağmen zam görmeyen 2021 Renault Taliant modelinin Temmuz ayı fiyat seçeneklerine hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Renault Taliant modelinin Temmuz ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.