Herkes bu kampanyayı konuşuyor! Seat Leon kapış kapış! - Page 1

Sportif otomobiller her zaman ilgi görmüştür. Bu otomobillerden birisi de hiç şüphe yok ki Seat Leon. Geçmişten günümüze sınıfının en çok ilgi gören modelleri listesinde başı çeken Leon, genç kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Son kasasıyla da beğeni kazanmayı başaran aracın fiyat listesine dair tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Herkes bu kampanyayı konuşuyor! Seat Leon kapış kapış! - Page 2

Herkes bu kampanyayı konuşuyor! Seat Leon kapış kapış!


Seat Leon için donanım seçenekleri yok denecek kadar az. Aslında bu konuda firmayı biraz eleştirmek de gerekiyor zira böyle bir model için yalnızca iki donanım seçeneğine yer verilmesi resmen bir skandal.

Herkes bu kampanyayı konuşuyor! Seat Leon kapış kapış! - Page 3

Buna rağmen tüketicilerin ilgi gösterdiği Leon; Opel Astra HB, Peugeot 308, Volkswagen Golf gibi oldukça güçlü olan rakiplerine karşı hiç de fena olmayan bir satış grafiği çiziyor. Eğer Seat işleri biraz daha ciddiye alır ve donanım paketlerini arttırırsa Leon daha iyi bir iş de çıkarabilir.

Herkes bu kampanyayı konuşuyor! Seat Leon kapış kapış! - Page 4

Seat Leon en boş paketinde 16 inç büyüklüğünde olan alaşımlı jantlarıyla beraber geliyor. Ön ve arka far grupları tamamen led olan otomobilin anahtarsız çalıştırma sistemini standart olarak veriyor olması da hoş bir detay.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.