Herkes TOGG’u beklerken ilk yerli elektrikli otomobil satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 160 bin TL! - Page 1

Elektrikli otomobiller devri başlıyor. Nitekim bu devirde Türkiye de küresel pazarda söz sahibi olabilir.


Şu anda yeni bir elektrikli otomobil almayı düşünüyorsanız size güzel haberlerimiz var. Eğer TOGG sizin için pahalı bir hayalden ibaretse çok daha uygun fiyata yerli bir elektrikli otomobil almanız mümkün.


Bilindiği üzere TOGG için geri sayım devam ediyor. Son yapılan açıklamada TOGG’un fiyatına dair detayların önümüzdeki Şubat ayında belli olacağı belirtilmişti. Fiyatının açıklanmasıyla birlikte TOGG’un ön siparişleri de alınmaya başlayacak.

Herkes TOGG’u beklerken ilk yerli elektrikli otomobil satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 160 bin TL! - Page 2

İlk TOGG modellerinin ise Mart ayı içerisinde müşterilere teslim edilmesi bekleniyor. TOGG Türkiye’nin yerli ve milli otomobili olma konusunda pek çok ilki beraberinde getirecek. Fakat TOGG’dan önce satışa çıkan başka yerli otomobiller de mevcut.

Herkes TOGG’u beklerken ilk yerli elektrikli otomobil satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 160 bin TL! - Page 3

Bilindiği üzere TOGG’a olan talep çok fazla. Genele baktığımızda ise TOGG bir elektrikli otomobilden beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Fiyatının ise 800 bin TL ile 1 milyon arasında olacağı tahmin ediliyor. Eğer bu kadar bütçem yok diyorsanız buyurun sizi bir başka yerli elektrikli otomobil ile tanıştıralım.

Herkes TOGG’u beklerken ilk yerli elektrikli otomobil satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 160 bin TL! - Page 4

Yerli markalardan biri olan RKS logosu taşıyan A1 modeli, aynı Citröen Ami, Renault Twizzy gibi kompakt bir elektrikli otomobil. Ruhsatta elektrikli otomobil olarak geçmeyen bu aracı motor ehliyetiyle de kullanmanız mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.