Honda çıldırdı! Civic'te kaçırılmayacak yıl sonu kampanyası - Page 1

Japonya merkezli otomobil üreticisi olan Honda, yılın son günlerinde başlattığı kampanya ile gündemde. 2023 yılında fiyatların artması kuvvetle muhtemel ve eğer bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Honda çıldırdı! Civic'te kaçırılmayacak yıl sonu kampanyası - Page 2

Biz de bu haberimizde 2022 model yılını baz aldığımız Honda Civic versiyon seçeneklerini ve güncel fiyat listesini mercek altına alıyor olacağız. İşte detaylar!

Honda çıldırdı! Civic'te kaçırılmayacak yıl sonu kampanyası - Page 3

Honda Civic fiyat listesi: Son kampanya!


Honda Civic eskiden çok daha sportif bir tasarım çizgisine sahipti. Ancak müşteri yelpazesini genişletmek isteyen marka, Civic modelinin yeni kasasını daha ağır başlı haline getirdi. Bu yeni tasarım dilini beğenenler olduğu gibi eleştirenler de oldu.

Honda çıldırdı! Civic'te kaçırılmayacak yıl sonu kampanyası - Page 4

Her şeye rağmen otomobilin en çok ilgi gören C sınıfı sedan modellerinden birisi olduğunu söylemek herhalde yanlış olmayacaktır. Skoda Octavia, Toyota Corolla gibi rakiplerle baş etmeye çalışan Civic, oldukça iyi satış sayıları yakalamış durumda.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.