Honda Civic fiyat listesi: Yılın ilk fırsatı! - Page 1

Yakın zamanda yeni kasasıyla karşımıza çıkan Honda Civic, artık çok daha ağırbaşlı bir tasarım çizgisine sahip. Yalnızca gençlere değil, artık orta yaşlı kesime de hitap etmek isteyen Honda, böyle bir yol izledi. Yeni tasarımı beğenenler de oldu beğenmeyenler de ancak genel kanı, Honda Civic için olumlu yönde.

Honda Civic fiyat listesi: Yılın ilk fırsatı! - Page 2

Honda Civic fiyat listesi: Yılın ilk fırsatı!


Eskisine oranlar çok daha sade bir tasarıma sahip olan Honda Civic, 2023 yılının ilk fırsatıyla karşınızda. Uygun fiyat seçenekleriyle Honda yetkili satıcılarında sahiplerini bekleyen modelin donanım seçenekleri ve fiyat listesini haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan otomobil hakkında konuşmaya başlayalım.

Honda Civic fiyat listesi: Yılın ilk fırsatı! - Page 3

Honda Civic donanım seçenekleri anlamında çok zengin değil. Ülkemizde 942.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan araç, Premium olarak nitelendirilen bu pakette 1.5 litrelik benzinli motor ve tam otomatik şanzımanıyla kullanıcılara sunuluyor.

Honda Civic fiyat listesi: Yılın ilk fırsatı! - Page 4

Turbo beslemeli olan VTEC motorun oldukça performanslı olduğunu ifade etmek herhalde yanlış olmayacaktır. Artık aile otomobili kimliğine daha çok yaklaşan Civic, bagaj hacmi tarafında ise 512 litrelik bir alan sağlıyor ki bu da oldukça yeterli. Aracın fiyat detaylarının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.