Honda Clarity Fuel Cell 2017 - Page 1

2008'de Honda, FCX Netliğini lehtarlara tüketicilere kiraya vermeye başladı; Çarpıcı biçimde geliştirilmiş bir yakıt hücresi yığını, yenilikçi sedan paketi ve sürüş hissi yeni bir boyuta sahipti. 2016'da Honda, yakıt hücresi teknolojilerinin bir sonraki gelişimi ile daha da büyük bir yere ulaştı.

Honda Clarity Fuel Cell 2017 - Page 2

Yepyeni 2017 Honda HondaClarity Fuel Cell, önceki yakıt hücresi araçlarından daha fazla pratiklik sunan daha da zorlayıcı bir araçtır. HondaClarity Fuel Cell, geleneksel gazla çalışan bir araç gibi günlük olarak kullanılabilir,ancak çok daha fazla sürüş zevki ve sıfır emisyon sağlar.

Honda Clarity Fuel Cell 2017 - Page 3

Honda, yakıt hücresi araçlarını yaygınlaştırmak amacıyla yeni bir döneme giriyor. Honda ayrıca bir hidrojen toplumuna doğru bir hareket yaratmak istiyor.

Honda Clarity Fuel Cell 2017 - Page 4

Honda, halihazırda, Honda Clarity Fuel Cell projesi ve hidrojen istasyonlarının geliştirilmesi ve harici enerji ihracatının geliştirilmesi yoluyla "hidrojen üretmek, kullanmak ve bağlamak" için kullanılan teknolojiler - bir dizi hidrojen teknolojisi kurdu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.