Honda HR-V sürüş izlenimi: Küllerinden doğuyor - Page 1

Honda'nın Yeni HR-V modelini Lizbon'da inceledik.

Honda HR-V sürüş izlenimi: Küllerinden doğuyor - Page 2

1999 yılında Honda cesur bir adım atarak bugünkü crossover segmentini HR-V ile başlattı. İlk başlarda şahsen ben bu sınıfa alışamadım ve sorguladım böyle bir araca gerek var mı diye. Zaman Honda’yı haklı çıkardı ve bu sınıfın aslında çok fonksiyonlu ve işe oldukça yarar olduğunu hepimize kanıtladı. Günümüzde ise bu sınıf her geçen zamanda pazarda daha fazla yer alıyor ki bu da Honda’nın önemli bir ürettiğini bizlere gösteriyor.

Honda HR-V sürüş izlenimi: Küllerinden doğuyor - Page 3

Honda ilginç bir şekilde 1999-2007 arasında ürettiği bu araçtan günümüze kadar vazgeçmiş gibiydi. Ancak HR-V bir anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğdu ve biz de bu aracı Avrupa basın lansmanında sizler için kullanma fırsatı bulduk.

Honda HR-V sürüş izlenimi: Küllerinden doğuyor - Page 4

Honda yetkilileri yeni HR-V için oldukça fazla araştırma yaptıklarını ve tasarımdan donanım seçeneklerine, motor-şanzımandan renklere kadar tüm seçenekleri tüm müşterileri mutlu edebilecek şekilde yapmaya uğraştıklarını söylediler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.