Honda Jazz Temmuz fiyatıyla şaşırtıyor! Şaka mı yoksa gerçek mi? - Page 1

Honda’nın B segmenti araçlar içerisinde ilgi gören modeli Jazz, 2022 yılında sadece hibrid motor seçeneği ile sunularak söz konusu kitlenin beklentilerini karşılar nitelikte.

Honda Jazz Temmuz fiyatıyla şaşırtıyor! Şaka mı yoksa gerçek mi? - Page 2

24/06/2022 tarihinde güncellenen yeni fiyat listesine göre Jazz’ın Executive donanımının fiyatı 724.300,00-TL’ye ulaşmış durumda. Gerçekleşen zamlardan önce Executive donanım paketinin fiyatı 644.600,00-TL idi.

Honda Jazz Temmuz fiyatıyla şaşırtıyor! Şaka mı yoksa gerçek mi? - Page 3

Bilindiği gibi Jazz Executive paketi haricinde Crosstar Executive donanımı ile satışa sunuluyor. Fiyat güncellemesi ile birlikte Crosstar Executive’ in fiyatı 663.000,00-TL’den 745.000,00-TL’ye çıkarıldı. Güncel fiyatları paylaştıktan sonra  Jazz’ın teknik özellikleri ve performans verilerinden de bir söz edelim.

Honda Jazz Temmuz fiyatıyla şaşırtıyor! Şaka mı yoksa gerçek mi? - Page 4

Executive ve Crosstar Executive olmak üzere iki versiyonda da otomatik şanzıman ile karşımıza çıkan Honda Jazz, sürücülere 3 farklı sürüş modu sunuyor. Araç en yüksek ulaşabileceği 175 km/sa hıza hibrid sürüş modu ile ulaşabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.