Hyundai Bayon 2023 fiyat listesi: Bu fiyata SUV olur mu arkadaş demeyin! - Page 1

Ülkemizde oldukça popüler olan Hyundai Bayon, uygun fiyatlı B-SUV modelleri arasındaki büyük pazar payını koruyor. Bütçe dostu bir otomobil olmasıyla birlikte yoğun talep gören Hyundai Bayon, 2023 modelinin fiyat listesi ile karşımızda. 

Hyundai Bayon 2023 fiyat listesi: Bu fiyata SUV olur mu arkadaş demeyin! - Page 2

Fiyatlara göz atmadan önce Hyundai Bayon'un özelliklerini hatırlayalım. Kocaeli'de yer alan Hyundai Assan fabrikasında üretilen Bayon, altyapısını popüler i20 modelinden alıyor. Bayon, i20'den 14 cm daha uzun ve 4,18 metrelik gövdeye sahip. Ferah bir kabine sahip olan araç, 1,77 metre genişliğe sahip.

Hyundai Bayon 2023 fiyat listesi: Bu fiyata SUV olur mu arkadaş demeyin! - Page 3

Bayon'un kapsadığı multimedya ekranı, gösterge paneli ve konsol şeması i20 ile aynı. Ergonomik bir dizayna sahip olan Bayon, kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. 

Hyundai Bayon 2023 fiyat listesi: Bu fiyata SUV olur mu arkadaş demeyin! - Page 4

Benzin yakıt tipine sahip olan Hyundai Bayon modelinin teknik kısmının giriş seçeneğinde 100 beygir gücünde 1.4 MPI atmosferik motor ile karşılaşıyoruz. Bu seçenekte manuel ve otomatik şanzıman tercihleri mevcut.


Üst seçenekte ise 1.0 T-GDI motor yer alıyor. Elektrik destekli bu motor, 7 ileri DCT çift kavramalı şanzımana sahip. Şimdi ise fiyat bilgilerine dönelim. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.