Hyundai Bayon fiyatı serbest düşüşte: Bu fırsat kaçmaz! - Page 1

Ülkemizde sıfır otomobil fiyatlarının yüksek olduğu su götürmez bir gerçek. Fakat yine de zaman zaman güzel indirim fırsatlarının ortaya çıktığına da şahit oluyoruz. İşte o fırsatlardan birisi şimdi kapınızı çalıyor. Hyundai Bayon fiyatları, bahsi geçen kampanya sayesinde çok ciddi oranlarda düştü. Eğer sıfır araba almak gibi bir niyetiniz varsa, bu fırsatı sakın kaçırmayın. Çünkü bir daha böyle bir şansa sahip olamayabilirsiniz!


Hyundai Bayon fiyatı serbest düşüşte: Bu fırsat kaçmaz!


Hyundai Bayon yılın ilk ayında 332.142 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyordu. Fakat ÖTV oranlarının değişmesi, dolar kurunun durulması gibi gelişmeler sonrasında otomobilin fiyatları da düştü. Güncellenen fiyatlar sonrasında Bayon’un giriş seviyesindeki fiyatı 332.142 TL’den 295.696 TL’ye kadar geriledi. Peki ama araç baz donanım seviyesinde ne gibi motor ve şanzıman seçenekleri ile geliyor? Haydi kısaca bakalım.


Hyundai Bayon giriş seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. 100 beygir güç üreten bu motor ise manuel şanzıman ile kombine ediliyor. Eğer illa otomatik vites istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken bedel biraz daha artıyor. Bahsi geçen fiyatların 2021 model yılına ait olduğunu belirtelim ve daha fazla vakit kaybetmeden sizleri otomobilin fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Hyundai Bayon fiyatı serbest düşüşte: Bu fırsat kaçmaz! - Page 2

2021 model yılı fiyatları:


1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel


Fiyatı: 295.696 TL

Hyundai Bayon fiyatı serbest düşüşte: Bu fırsat kaçmaz! - Page 3

1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik


Fiyatı: 372.158 TL

Hyundai Bayon fiyatı serbest düşüşte: Bu fırsat kaçmaz! - Page 4

1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik


Fiyatı: 382.547 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.