Hyundai Bayon fiyatına şaşıracaksınız! 2 gün geçerli sürpriz liste! - Page 1

SUV modellerine olan talep son dönemlerin en yüksek seviyesinde. Ancak tam bir SUV olmamakla beraber yerden yüksek yapısıyla SUV’yi andıran araçlar da ilgi görüyor. Bunlardan bir tanesi de Hyundai Bayon. Tasarım yapısıyla kimileri tarafından çok sevilen kimileri tarafındansa çirkin bulunan Bayon, şimdi uygun fiyat seçenekleriyle sahiplerini bekliyor.

Hyundai Bayon fiyatına şaşıracaksınız! 2 gün geçerli sürpriz liste! - Page 2

Hyundai Bayon fiyatına şaşıracaksınız!


Hyundai Bayon giriş paketinde 1.4 litrelik benzinli motoruyla beraber geliyor. 100 beygir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise manuel.

Hyundai Bayon fiyatına şaşıracaksınız! 2 gün geçerli sürpriz liste! - Page 3

Jump olarak isimlendirilen paketin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıysa günümüzde tam 470.500 TL. Eğer manuel değil de bunun yerine otomatik şanzımanlı bir Bayon satın almak istiyorsanız ödemeniz gereken bel en az 532.500 TL oluyor.

Hyundai Bayon fiyatına şaşıracaksınız! 2 gün geçerli sürpriz liste! - Page 4

Hyundai Bayon 411 litrelik bir bagaj hacmine sahip. Arka yaşam alanı olarak da sınıf beklentilerini sağlayan araç, tam bir aile otomobili profili çiziyor. Segment ihtiyaçlarını karşılayan Hyundai Bayon’un yakıt tüketimi anlamında ise kullanıcılarını biraz üzdüğünü söylemek mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.