Hyundai çıldırdı! Bu fiyata Bayon bulamazsınız, son 4 gün! - Page 1

Sıfır otomobil fiyatlarının sürekli olarak yükselen ülkemizde, zaman zaman yapılan kampanyalar oldukça önemli oluyor. İşte bunlardan birisi de Hyundai Bayon modelinde ortaya çıktı. Yerden hafif yüksek yapısıyla SUV modellerini andıran Bayon, ülkemizde şimdiye kadar oldukça fazla talep gördü. Peki ama söz konusu aracın kampanyalı fiyat listesi günümüzde nasıl? Gelin bu sorunun yanıtını arayalım.

Hyundai çıldırdı! Bu fiyata Bayon bulamazsınız, son 4 gün! - Page 2

Hyundai Bayon fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz!


Hyundai Bayon bazı çevrelerce çok beğenilen kimileri tarafından ise eleştirilen bir tasarım yapısına sahip. 411 litrelik bagaj hacmine sahip olan otomobil, sınıf ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

Hyundai çıldırdı! Bu fiyata Bayon bulamazsınız, son 4 gün! - Page 3

Araç her ne kadar arka tarafta oturan yolcular için çok ferah bir yaşam alanı sunmasa da kabul edilebilir bir diz mesafesine sahip diyebiliriz. Peki ama Bayon baz donanım seviyesinde nasıl bir fiyattan tüketicilere sunuluyor?

Hyundai çıldırdı! Bu fiyata Bayon bulamazsınız, son 4 gün! - Page 4

Giriş paketinde 100 beygir güç üretebilen 1.4 litrelik benzinli bir motora sahip olan otomobil, manuel bir de şanzımana sahip. Aracın kampanyalı fiyatı ise günümüzde 452.000 TL olarak görünüyor. Ancak eğer bir Hyundai Bayon satın almayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var zira fiyatlarda her an değişiklik olabilir. Tüm donanım seçenekleri ve fiyat listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.