Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük - Page 1

Hyundai i10 hepinizin bildiği gibi A segmenti bir hatchback modeli. Oldukça küçük, kutu gibi bir araç olan otomobilin fiyatları ise aldı başını gitti. Dolar kurundaki artış ve çip krizi derken Hyundai i10 bile alamaz hale geldik. Bile diyoruz çünkü demin de ifade ettiğimiz gibi otomobil A sınıfında yer alan bir hatchback. Yani fiyatlarının da makul olması beklenir. Ancak maalesef ki durum hiç de öyle değil. Modelin fiyat listesini gördüğünüz zaman içiniz cız edecek!

Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük - Page 2

Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük!


Hyundai i10 baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.0 litrelik benzinli bir motor sunuyor. Bu motora ise 5 ileri manuel bir şanzıman eşlik ediyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük - Page 3

Şehir içinde gezinti yapacak olan ve otomobili sakin kullanmayı sevenler için i10 iyi bir tercih gibi duruyor. Ancak yine belirtelim, bu fiyatlarla değil.

Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük - Page 4

Özellikle park sorunu yaşayan kişiler için bu araç adet biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Minimal yapısıyla kutu gibi bir otomobil olan i10, dar yerlere bile kolayca park edilebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.