Hyundai i10 fiyat listesi: Küçük ama çok ucuz! - Page 1

Hyundai i10, şehir içi kullanımı için ideal boyutlara sahip olan bir otomobil olarak hanımların gözdesi haline gelmiş durumda. Bu sebepten dolayı otomobil üreticisi Hyundai, i10 modelinde kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek özellikleri sunmaya özen gösteriyor. Söz konusu otomobil, minimal yapısı sayesinde dar park alanlarına bile kolayca sığabilen bir araç ve bundan dolayı da hanımlar için uygun bir seçenek olarak görünüyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Küçük ama çok ucuz! - Page 2

Hyundai i10 fiyat listesi: Hanımlar buraya!


Hyundai i10, hem şık tasarımı hem de kullanışlı iç mekanıyla öne çıkıyor. Ülkemizde 445.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Hyundai i10, baz donanım seviyesinde 67 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzinli bir motor ve manuel vites sunuyor. Ayrıca daha yüksek donanım seviyelerinde sunulan 1.2 litrelik motor seçeneği de bulunuyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Küçük ama çok ucuz! - Page 3

Hyundai i10, özellikle şehir içi trafiğinde kullanımı kolay bir araç olmasıyla dikkat çekiyor. Sıkışık trafikte manevra yapmak oldukça kolay olan bu araç, dar sokaklarda bile rahatça dolaşabilmenize imkan sağlıyor. Bunun yanı sıra, yakıt tasarruflu bir motoru sayesinde ekonomik bir seçenek olarak da öne çıkıyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Küçük ama çok ucuz! - Page 4

Hyundai i10, sadece şehir içi kullanım için ideal bir araç değil, aynı zamanda sürüş keyfini artıran teknolojik özellikleri de sunuyor. Araçta bulunan geniş bir dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, otomatik klima gibi özellikler sürüş deneyiminizi daha da keyifli hale getiriyor. Modelin fiyat detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.