Hyundai i10 fiyat listesi: Önemli olan boyu değil işlevi! - Page 1

Sıfır otomobil pazarının A sınıfı otomobillerinden birisi olan Hyundai i10, özellikle de hanımlar tarafından tercih ediliyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Önemli olan boyu değil işlevi! - Page 2

. Minimal tasarımı sayesinde şehir içerisinde rahat bir kullanım deneyimi sunan otomobil, aynı zamanda park manevralarında da kurtarıcı oluyor. Özellikle İstanbul, Ankara veya İzmir gibi büyük şehirlerde yaşanan park sorunu dikkate alınacak olursa Hyunda i10 gibi araçların sürücülerine ne kadar kolaylık sağladığı daha da iyi anlaşılabilir.

Hyundai i10 fiyat listesi: Önemli olan boyu değil işlevi! - Page 3

Hyundai i10 fiyat listesi: Önemli olan boyu değil işlevi!


Hyundai i10 sınıfında ciddi rakipleri bulunsa da A segmenti otomobiller içerisinde en çok satanların başında geliyor. Araç hali hazırda ülkemizde 322.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Model en boş paketinde kullanıcılara 1.0 litrelik benzinli motor ve manuel şanzıman sunuyor.

Hyundai i10 fiyat listesi: Önemli olan boyu değil işlevi! - Page 4

67 beygir üretebilen bu motorun performansını yetersiz bulanlar için Hyundai diğer paketlerde 84 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli makineyi eklemeyi de unutmamış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.