Hyundai i10 fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 1

Bugün sizlerle beraber Hyundai i10 fiyatlarını ele alacağız. A sınıfı bir hatchback modeli olan araç, özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu oluyor.

Hyundai i10 fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 2

Minimal tasarım yapısı sayesinde şehir içi kullanımlarda avantaj sağlayan otomobil, İstanbul gibi park alanlarının oldukça az olduğu şehirler için de biçilmiş kaftan niteliğinde. Zira araç küçük olduğu için en dar alanlara bile rahatlıkla sığabiliyor.

Hyundai i10 fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 3

Hyundai i10 fiyatı serbest düşüşte


Tabii ülkemizde sıfır otomobil sahibi olmak hayli zor. Ancak yine de piyasa şartları altında uygun fiyatlı arabalarda da yok değil. İşte bunlardan birisi de Hyundai i10. Demin de ifade ettiğimiz gibi genel olarak kadınlar tarafından tercih edilen araç, sınıfıyla orantılı bir bagaj hacmine sahip. Ancak zaten bu sınıfta bir otomobil satın alan kişilerin önceliği de bagaj olmuyor.

Hyundai i10 fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 4

Neyse, lafı çok fazla uzatmadan otomobilin fiyatları hakkında bilgi vermeye başlayalım. Hyundai i10, 335.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.