Hyundai i10 fiyatında 54 bin TL'lik fark! Listeyi görenler şaşırdı! - Page 1

Sıfır araçların fiyat listelerini her ay düzenli olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bunun sebebi, elbette ki ülkemizdeki sıfır otomobil piyasasında fiyatların sürekli olarak değişmesi. Keşke fiyatlar yerinde dursa da biz bu haberleri yapmasak ancak ne yazık ki her ay sıfır araçlara çok ciddi oranlarda zamlar geliyor. A sınıfı HB modeli olan Hyundai i10’a gelen yeni zam ise size hayatı sorgulatabilir.

Hyundai i10 fiyatında 54 bin TL'lik fark! Listeyi görenler şaşırdı! - Page 2

Hyundai i10 fiyatına 54.000 TL zam! Yazıklar olsun


Hyundai i10 çok değil, bundan yalnızca bir ay önce 370.000 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahipti. Söz konusu haberimizde bu fiyatın piyasa şartlarına göre oldukça makul olduğunu belirtmiş ve fırsatı kaçırmamanız konusunda sizleri uyarmıştı. Bu haberin üzerinden henüz bir ay geçmişken aracın fiyatına gelen zam, bizleri de şok etti. Resmi sitede yazan detaylara göre Hyunda i10 artık 370.000 TL yerine 424.000 TL’den satılıyor olacak.

Hyundai i10 fiyatında 54 bin TL'lik fark! Listeyi görenler şaşırdı! - Page 3

Elbette bu fiyat başlangıç seviye için geçerli ve aracın başlangıç paketinde manuel şanzıman var. Eğer manuel yerine otomatik vitesli bir Hyundai i10 satın almak istiyorsanız bundan çok daha fazlasını gözden çıkarmanız gerekecek. Sizler için derlediğimiz Hyundai i10 fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hyundai i10 fiyatında 54 bin TL'lik fark! Listeyi görenler şaşırdı! - Page 4

1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel


Fiyatı: 424.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.