Hyundai i10 Şubat fiyatları belli oldu! Bu indirimi kaçıran üzülür! - Page 1

Ülkemizdeki sıfır otomobil piyasası sürekli olarak değişiyor. Biz de ortaya çıkan bu değişiklikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise kutu gibi bir otomobil olacak. Evet, bahsettiğimiz model Hyundai i10’dan başkası değil.

Hyundai i10 Şubat fiyatları belli oldu! Bu indirimi kaçıran üzülür! - Page 2

Şehir içerisindeki kullanımlarda oldukça rahat sürülen ve park manevralarında kullanıcıyı rahatlatan i10, hanımların öncelikli tercihlerinden. A sınıfı hatchback olarak geçen otomobilin fiyatları ise kendisi gibi küçük değil, aksine oldukça fazla.

Hyundai i10 Şubat fiyatları belli oldu! Bu indirimi kaçıran üzülür! - Page 3

Hyundai i10 fiyatları resmi sitede 2021 model yılı ve 2022 model yılı olmak üzere ikiye ayrılıyor. Biz de her iki model yılı fiyatlarını sizlerle paylaşmış olacağız.

Hyundai i10 Şubat fiyatları belli oldu! Bu indirimi kaçıran üzülür! - Page 4

Enteresan şekilde 2022 model yılı fiyatlarının daha ucuz olduğunu söylemekte fayda var. Örnek vermek gerekirse 2021 model yılında giriş seviyesi paketin fiyatı 251.458 TL olarak görünürken, 2022 model yılında aynı paketin fiyatı 249.550 TL olarak görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.