Otomobil üreticileri yeni modelleri ortaya çıkarmadan veya dünya otomobil medyasıyla gösterişli basın bültenlerini paylaşmadan çok önce, ticari marka başvuruları genellikle bize ilginç bir şeyin ortaya çıktığına dair ilk gerçek ipuçlarını veriyor.

Geçen yıl Honda, TrailSport adı için bir ticari marka başvurusunda bulundu; bu açıkça daha sağlam bir Honda'ya işaret ediyordu ve Passport TrailSport geçen yıl piyasaya çıktığında tam olarak böyle oldu.

Warthog ticari markasını takip eden Bronco'da ve Palisade ticari markasının dosyalanmasından sonra Hyundai'de de hemen hemen aynı şeyi gördük.

Hyundai'den bahsetmişken, Ione adı için yeni bir ticari marka başvurusunda bulundu. Peki bu nedir? Arjantin Ulusal Sınai Mülkiyet Enstitüsü (INPI) aracılığıyla dosyalanan Ione ticari markası, araçları, binek araçlarını, kamyonetleri ve kamyonları içeren kategori altında dosyalandı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.