Hyundai Tucson fiyat listesi! Hem klas hem şık hem ucuz! - Page 1

Ülkemizde son dönemlerde C-SUV modellerine olan talep azaldı. Bunun temel sebebi artık C-SUV modellerinin beğenilmemesi değil. Söz konusu talep azalmasının altında yatan en önemli etken, alım gücü. Sıfır otomobil piyasası öyle bir noktaya geldi ki, Clio bile artık yarım milyona yaklaşan fiyatlardan alıcı buluyor. İşte bu durum, tüketicileri bir hayli zorluyor diyebiliriz.

Hyundai Tucson fiyat listesi! Hem klas hem şık hem ucuz! - Page 2

Hyundai Tucson fiyat listesi! Hem klas hem şık!


Bu noktada yeni kasası ile ülkemize gelen Hyundai Tucson, yine de tercih konusu olmayı başarıyor. Şık tasarım çizgisi ve premium hissiyatı ile tüketicileri kendisine hayran bırakan Tucson, fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Hyundai Tucson fiyat listesi! Hem klas hem şık hem ucuz! - Page 3

Söz konusu araç, hali hazırda ülkemizde 870.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Bütün donanım paketlerinde otomatik şanzımana yer veren Hyundai, bu hareketi ile takdir topluyor.

Hyundai Tucson fiyat listesi! Hem klas hem şık hem ucuz! - Page 4

Aracın giriş paketinde yer alan motoru ise 1.6 litrelik benzinli bir makine. 180 beygir güç üretebilen bu makine, DCT olarak isimlendirilen otomatik şanzımanı ile beraber uyum içerisinde çalışıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.