İşinin zirvesinde olan otomotiv firmaları söz konusu olduğunda, Hyundai'nin başarabileceği başarıyı çok az kişi bilebiliyor. 

Tabii ki, olağanüstü büyümesini sürdürmek için bir şirketin, Hyundai'nin yaptığı gibi robotik ve daha yakın zamanda sentetik yakıtlarla yaptığı yeni teknolojilere yeniden yatırım yapması gerekiyor.

Doğal olarak, Ioniq 5 gibi elektrikli araçlar markanın devam eden ve öngörülen başarısının büyük bir parçası ve bu EV'ler belirli geleneksel özellikleri geçersiz kılabilirken, Hyundai'nin en yeni icadı, her tür arabada her tür sürücüye fayda sağlayacak bir şey. Ortaya çıkarılan yeni patent başvuruları sayesinde, artık Hyundai'nin sabit duran araçların ne kadar güvenli olduğu konusunda büyük ilerlemeler kaydettiğini biliyoruz.

Patent belgeleri, geçen hafta yayınlanmadan önce geçen yılın haziran ayında dosyalandı ve sadece "Silecek kullanarak aracın durumunu gösteren cihaz" başlığını taşıyor.


Bu ne anlama geliyor? Hyundai, sabit araçların daha kolay görülmesini ve tanımlanmasını sağlamak amacıyla LED aydınlatma, yansıtıcı malzemeler ve özel bir silecek kolu motorunu entegre eden bir ön cam silecek kolu tasarladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.