İkinci yerli otomobil de sessiz sedasız satışa çıktı! Fiyatı TOGG’tan çok daha düşük! - Page 1

Türkiye’nin hasretle beklediği yerli otomobil hamlesi, 2023 yılı itibariyle gerçeğe dönüştü. Lansmanı geçtiğimiz yıl gerçekleşen TOGG, geçtiğimiz ay itibariyle satışa çıktı. Nitekim, Mayıs itibariyle de teslimatlar başladı. Fakat Türkiye’de satışa sunulan tek yerli otomobil TOGG değil.

İkinci yerli otomobil de sessiz sedasız satışa çıktı! Fiyatı TOGG’tan çok daha düşük! - Page 2

Bilindiği üzere TOGG’un güncel fiyatı yaklaşık olarak 1 milyon TL. Bu fiyat biraz yüksek gibi görünse de TOGG’a muazzam bir ilgi oldu ve otomobiller kura ile satıldı. Fakat yine de yerli otomobilden şaşmak istemiyorum diyorsanız başka bir opsiyonunuz daha var.

İkinci yerli otomobil de sessiz sedasız satışa çıktı! Fiyatı TOGG’tan çok daha düşük! - Page 3

Malum Türkiye uzun yıllardan beri otomobil pazarında önemli bir oyuncu olsa da kendi otomobilini bir türlü üretemiyordu. Nitekim 2023 ile birlikte bu zincirlerimizden de kurtulmuş olduk. Çünkü artık birden fazla yerli otomobil markamız var.

İkinci yerli otomobil de sessiz sedasız satışa çıktı! Fiyatı TOGG’tan çok daha düşük! - Page 4

Bu markalardan birisi zaten hepimizin bildiği TOGG. Lakin TOGG sahibi olmak için sadece paranızın olması yetmiyor. Paranızın yanında şansınızın da olması lazım. Fakat RKS markası için aynı durum söz konusu değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.