34 yıllık geçmiş ve sekiz milyon birimin ardından Ford, bir zamanlar her yerde bulunan Toros (Eski adı)'la ilgili bölümü kapattı. Escape ve Explorer gibi modellerin satışları iyi olması sebebiyle Taurus binek otomobilinin satışını askıya almaya karar verdi.

Ford Orta Doğu'da yeni Taurus sedan'ın yakında geleceğini duyurdu. İsimlendirmeye rağmen, yeni gelen, esasen, yalnızca Çin'de bulunan Ford Mondeo'nun yeniden yapılandırılmış bir versiyonu olacak. Farklı rozetlere sahip ikizi gibi, yeni Taurus da yakışıklı görünen bir otomobil olarak çıkıyor.

Çarpıcı bir ön uç, özellikle incelikle detaylandırılmış ızgarayla eşleştirildiğinde iyi çalışan en moda bölünmüş far tasarımına sahip. Arka tarafta Mustang Mach-E ile çarpıcı bir benzerlik bulabilirsiniz; Düzgün bir şekilde entegre edilmiş arka rüzgarlık, modaya uygun bir ışık çubuğunun hemen üzerinde bulunuyor.

Dünyanın genelinde SUV otomobiller üstün durumda. Bu nedenle, yeni bir sedan, ürün yelpazesine oldukça şaşırtıcı bir giriş yapacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.