Otomobil

İndirimli Volkswagen Eylül fiyatları çok cazip

Dünyada eşsiz otomotiv devi olan Volkswagen firması, çeşitli ürün yelpazesiyle satış başarı skalasını korumaya devam ediyor. Artan vergi dilimlerinden ve değişen kur fiyatlarından dolayı özellikle ülkemizde yüksek kesime hitap eden firmanın satış çizgisi yine değişmedi.

İndirimli Volkswagen Eylül fiyatları çok cazip - Page 1

Dev Alman otomotiv firmasının dünyada ve ülkede sektörün öncü liderlerinden olmasının yanı sıra ülkemizde resmi bir şirket kurmak için 900 Milyon TL’den fazla bütçe harcandı. Sektörün devi olan otomotiv firmasının en çok tercih edilen modelleri Polo, Golf ve Passat olmaya devam ediyor.

Artan vergi oranları ve değişen kur fiyatlarına karşın satış skalasında başarıyı sürdüren dev markanın ülkemizde diğer markalara kıyasla oldukça tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Ülkemizde satılmakta olan en ucuz otomobilin fiyatı 216.200 TL olan Volkswagen markasının , diğer ürün yelpazesine şöyle bir göz atalım!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.