Otomobil

İşte 2020 Dacia Sandero ve Logan'dan ilk resmi fotoğraflar!

Modern bir tasarım ile donatılan yeni Sandero'nun ve 2020 Logan'ın resmi fotoğraflarına ve bilinen özelliklerine hep birlikte göz atalım.

İşte 2020 Dacia Sandero ve Logan'dan ilk resmi fotoğraflar! - Page 1

2020 Dacia Sandero ve 2020 Dacia Logan, bir süredir otomobil tutkunlarının radarında olan modeller arasında. Geçtiğimiz hafta birkaç teaser görseli ile otomobil tutkunlarının heyecanını ayakta tutmayı hedefleyen Dacia, bu defa daha cömert davranarak yeni 29 Eylül'de tüm detayları ile dünyaya duyurulacak olan yeni Sandero'ya ait resmi fotoğraf görsellerini paylaştı.

Sandero'nun paylaşılan görsellerde, crossover versiyonu Sandero Stepway ve yine sedan modeli Logan ile birlikte poz verdiği görülüyor.

Modern bir tasarım ile donatılan yeni Sandero'nun detaylarını şimdilik bilmiyorz. Ancak Dacia, aracın eskiye oranla daha fazla iz genişliğine ve alçaltılmış bir tavan çizgisine sahip olduğunu ifade ediyor.

Fotoğraflarda Dacia'nın, yeni Y formlu gündüz sürüş farı dizaynını, yeni modelleri ile gerile gerile sergilediğini görüyoruz.

Yeni Logan ise selefine göre biraz daha uzun, yaşam alanından biraz feragat ettiğini söyleyebileceğimiz model, bu feragatını daha şık bir profil adına gerçekleştirmiş. Ayrıca Logan'ın bagaj hacminin, Sandero ve Sandero Stepway'e göre oldukça geniş olduğunu belirtelim.

Çok fazla detay verilmeyen bu yeni üçlü modellerin, kabininde de ciddi değişimler bekleniyor olduğunu belirtelim. motor1'in haberine göre 29 Eylül'de resmi olarak tanıtılacak olan bu yeni modellerde bakalım başka ne gibi yenilikler ve özellikler var, hep birlikte göreceğiz.

Dilerseniz şimdi sözü daha fazla uzatmadan 2020 Dacia Sandero ve Logan'ın resmi görsellerine hep birlikte göz atalım.

İşte 2020 Dacia Sandero ve Logan'dan ilk resmi fotoğraflar;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.