Otomobil

İşte 2020 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler yasta!

2020 Fiat Doblo fiyat listesi bir kez daha güncellendi. İşte son zamların sonrasında ortaya çıkan güncel fiyatlar!

İşte 2020 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler yasta! - Page 1

Bu haberimizi okurken eniştelerimiz biraz üzülecek. Zira Türkiye'nin en çok kullanılan ticari araçlarından birisi, artık uçuk fiyatlardan satılıyor. Doblo zaman zaman esprilere konu olsa da birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Hatırlayacağınız üzere daha geçtiğimiz ay son zamların ardından oluşan 2020 Fiat Doblo fiyat listesini sizlerle paylaşmıştık. Ancak bu haberden yalnızca bir ay sonra, Fiat resmi sitesine girdiğimizde yeni fiyat tablosu ile karşı karşıya kaldık.

Geçtiğimiz ay 124.900 TL'den satışa sunulan baz donanım paketi, yeni yapılan güncelleme sonrasında 134.900 TL'ye çıktı. Yani söz konusu araca 10.000 TL zam gelmiş oldu. Biz de son yapılan değişimler sonrasında 2020 Fiat Doblo güncel fiyatlarını bir kez daha sizlerle paylaşma gereği duyduk. İsterseniz lafı fazla uzatmadan bu listeye bir göz atmış olalım. İşte Fiat Doblo fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.